Tähelepanu: see vahendi kirjeldus on mustand, mis avaldatakse tulevikus!

3D Tin (keskkond on suletud)

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

3DTin on veebipõhine programm, milles saab luua ruumilisi kujundeid. Loomine toimub läbi klotside (nagu lego). Sobib kasutamiseks algajale. Keskkonnas on selgitavad videojuhised. Objekte saab luua ise kui ka muuta olemasolevaid näiteid. Salvestamiseks tuleb sisse logida (Google, Twitter, Facebook). Salvestatud objekte saab jagada avalikult teistele kui ka töödelda edasi teistes programmides. Tarkvara kasutamiseks on vajalik uuem brauseriversioon või Chrome.

NB! Alates 2016 detsembrist on 3DTin suletud ning selle asemel soovitatakse kasutada Tinkercadi või muid sarnaseid programme. Lugege lähemalt siit: https://3dtin.wordpress.com/

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Mulle meeldib, et programm loob väljundiks STL-faili, mida saab kohe MakerBot-i või kuhugi mujale sisestada, et teda printida. Aitab õpetada ruumilist mõtlemist, sobib kasutamiseks alates 2. klassist.

 

Õppurite kogemused

Me tegime kõigepealt robotid paberile ja siis pärast õpetaja palus teha need digitaalseks. Kunagi võib-olla prindime need robotid ka välja. On vahva teha midagi ise, mida saad pärast käega katsuda.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 62 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.