LEGO WeDo

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Lego on Eesti koolides üks armastatumaid nutividinaid, millest WeDo ja Wedo 2.0 saab kasutusele võtta juba päris väikeste lastega. Kasutada on erinevad teaduse, jutustamise, matemaatika harjutamise klotsid, üleminekud, andurid, tegelased. Asju saab kasutada nii tehnoloogiaga kui tehnoloogiata. Kui lisame juurde arvuti võimalused, siis saab mitmeid asju ka programmeerida, lohistades klotsidest vastavad järjekorrad ette. Eestikeelsed WeDo õppematerjalid on teinud robootikaõpetaja Janika Leoste ja need on jõudud juba paljudesse kodudesse.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Legod on suurepärased vahendid täpsuse, loogika ja matemaatika õpetamiseks. Võimaldab diferentseerivat õpet. Õpilased, kes ei oska veel kõike, jõuavad teistele paremini järele, sest nad saavad asju läbi katsuda ja protsesse tunnetada.

Õppurite kogemused

Ootame väga tundi, kus õpetaja lubab meil WeDo klotse kasutada. Meil on koolis neid mitu karpi, et iga grupp saab oma ülesande. Pärast siis käime vaatamas, mida teised on teinud. Mõnikord kasutame seda matemaatikas, siis eesti keeles, vahel ka loodusõpetuses. Eriti tore, kui saab arvutit kasutada, sest meil päris arvutitunde ei ole veel.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 55 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.