CodeMonkey

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Lihtne ja mänguline veebikeskkond koodikirjutamise õppimiseks. Tasu eest on võimalik registreerida ka õpetajakonto - sellisel juhul on võimalik jälgida iga õpilase individuaalset arengut. Esimesed tasemed on tasuta, 30. tasemest läheb mäng tasuliseks ja edasi mängimiseks tuleb osta litsents, aga tasuta tasemeid on piisavalt, et tunnis õpilastega katsetada ja õppida.
Mängija juhib ahvikest läbi koodikirjutamise, juhendades teda banaane korjama. Mängus on inglisekeelsed tekstjuhised, seega kasuks tuleb lihtsamate ingliskeelsete sõnade tundmine (mäng on tegelikult 18 keelde tõlgitud, aga eesti keelde veel mitte).
CodeMonkey mängus kasutatav programmeerimiskeel on CoffeeScript, mis on sarnane JavaScript'ile.

Huvitav teada: mäng sai alguse 3-liikmelisest Iisraeli startup ettevõttest.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Alguses on põhjalikud juhised, mida peab tegema. Kui neid hoolega jälgida, siis jõudsid õpilased kiiresti edasi. Mõned õpilased sattusid hasarti ja juhtisid hoolega ahvi banaanideni, leidus ka neid, kellele tundus mäng liiga lihtne. Üksikud õpilased vajasid lisajuhendamist, et mõista, mida tegema peavad.

Õppurite kogemused

5. klass: Päris nunnu mäng oli ja see on arendav ka. Mulle meeldis. Mängus pidi koguma asju ning liikuma. MEELDIS!!!!! Mängus pidi mõtlema ja proovima kuidas edasi saab ja see mäng oli lahe. See mäng on väga kerge ning meie vanusele liiga kerge.

9. klass: Väga hea ja lihtne viis õppida programmeerimist algtasemel. Mängu oli päris lõbus mängida ja ma arvan, et see sobib noorematele kooliõpilastele. Soovitan seda mängu kindlasti neile, kes tahavad programmeerimisega tutvuda.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 55 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.