VEX Robotics

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

VEX Robotics seadmed on peaaegu nagu Lego EV3 seadmed. Mõlemaid saab kokku panna väikestest tükkidest ja mõlemaid saab mugavalt arvutis programmeerida. Samuti on VEX-robotitele loodud võistlused. VEX-robotite programmeerimine toimub läbi graafilise liidese või läbi C++ keele, mis annab otsesed vajalikud õpi- kui tööoskused robootika ja inseneeria vallas tegutsemiseks.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Õpetajad testisid VEX-roboteid veebruaris (2016) ProgeTiigri talvekoolis, mõtteid tekkis äärmusest äärmusesse. Need, kellel robootikaga varem kogemust ei olnud, olid vaimustunud võimalustest programmeerida. Eriti meeldisid võistlused, milles tuli koostööd teha vastasega palle kallakult maha ajades ja üle ääre visates. Samas nenditi, et algajatele võib see olla pisut keeruline. Kellel olid varemad kogemused Lego robotitega, pidasid Lego roboteid käsitsemisel mugavamaks ja lihtsamaks nii programmeerida kui disainida. Kuid VEX annab võimaluse minna naabermaadesse uutele konkurssidele ja alustada algusest neil koolidel, kellel varem pole robootikat õppekavas olnud. VEX-robotite otseseks eeliseks on C++ keeles programmeerimist, mida kasutatakse robootikas palju.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.