Intelino nutirong J-1

Loodud: 10.05.2023 Uuendatud: 19.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Intelino nutirong J-1 on programmeeritav rong, mida saab kasutada nii ekraanivabalt kui ka mobiili või tahvelarvuti rakendusega. Nutirongi programmeerimine on lõbus ja mänguline ning aitab arendada programmeerimisoskust, loovat mõtlemist ja on hea vahend MATIK-õppe rakendamiseks.  

Ekraanivabaks programmeerimiseks on rongil aktiivklotsid, mida raudteele asetada. Klotsidel on 16 erinevat koodi, mida rong loeb kohe karbist välja võttes. Tahvelarvutis on võimalik klotside värvikoodidele anda ka teisi ülesandeid. 

Edasijõudnumad saavad rongi programmeerida rakenduses Scratchi või Pythoni programmeerimiskeeles. Plokipõhine programmeerimine annab rongi üle täieliku kontrolli- Andurid, navigatsioon, valgus ja palju muud. Plokipõhise programmeerimisega on võimalik korraga programmeerida ka kahte rongi. 

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.