Kogumik "Õppetegevused robootikaseadmetega" alusharidusele

Loodud: 28.08.2023 Uuendatud: 19.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Käesolevasse kogumikku on koondatud õppe- ja kasvatustegevuste kavad, milledest lasteaiaõpetajad leiavad nii lapse digipädevuse kui ka kõikide üldoskuste ning õppe- ja kasvatustegevuse valdkondade eesmärkide saavutamiseks häid soovitusi ja näidismaterjale.

Kogumik sisaldab 85 tegevuskava, mille hulgas on spetsiaalselt kogumiku jaoks loodud ja juba varasemalt ProgeTiigri seadmete taotlusvooru kaudu esitatud tegevuskavad, mis on kõik nüüdseks saanud uue, värskema vormi. 

Kogumikus sisalduvad robootilised seadmed on Bee-Bot ja Blue-Bot, Maastikurobot, Matatalab, Tale-Bot, mTiny, Qobo, Sphero Indi, programmeeritavad rongid (Intelino nutirong, Robobloq rong, LEGO® Education Coding Express), Ozobot, Dash ja Dot, Sphero robotpallid (Sphero Bolt, Sphero Mini), Codey Rocky, LEGO® robootika komplektid (WeDo 2.0, SPIKE Essential), Makey Makey.

Tegevuskavade kogumik on loodud Euroopa Sotsiaalfondi meetme "Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt" (2014-2020.1.03.15-0001) raames.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.