BlockCAD ja AnkerCAD

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

BlockCAd ja AnkerCad on 3D programmid, milles saab Lego klotsidega disainida nii 3D maailmu kui esemeid. Paigaldatud klotse saab kustutada ja ringi tõsta. Loodud pilte saab läbi kaameramärgi salvestada arvutisse ja edasi töödelda mõnes muus programmis.

Lõbusaid fakte: autor ei küsi programmi kasutamise eest raha, kuid kui teil on mõni päris Lego klots üle, siis võite selle talle tänutäheks saata.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Programm sobib algajatele, sest selle juures on enamus asju graafilised. Need osad, kus on tekst, saab õpilane katsetada ja õppida seeläbi uusi sõnu ja väljendeid. Oleme seda kasutanud ka lasteaialastega. Tänapäeval on hästi oluline, et õpilased saaks harjutada mõtte ja hiire-käe koostööd, sest üldiselt saab tahvelarvutis kõike teha näpuga. Vähemalt praegu veel peab selgeks saama ka töö hiirega. Programmi kasutamise juurde saab rääkida lugusid või õpilased ise loovad midagi loo ainetel. Teisalt sobib programm ka algajale insenerile või disainerile tegevuse planeerimiseks. Füüsilised lego-klotsid maksavad raha, selles programmis saab aga kõike teha tasuta.

Õppurite kogemused

Nagu päris lego-klotsid, aga arvutis! Ehitasime nendega lossi ja siis veel kosmoselaeva. Kõige raskem oli koolimaja ehitamine, sest see oli nii suur ja kõik klassid tahtsime sinna sisse panna.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.