3DC (3D Creationist)

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

3D Creatonist on eestlaste poolt loodud äpp Androidile ja iOS-ele, millega on võimalik 3D objekte kokku miksida, muuta, suurendada, vähendada, keerata. Loodud objekte saab 3D-printida ning eksportida jagamiseks pildikujul. Veebilehe galeriis on erinevad näidised, mida kasutajad on äpiga teinud. Äpi loojad on Eestist, nad räägivad, et äppi kasutatakse palju välismaal ja nädalavahetustel, mis tähendab, et see on tihti kasutusel meelelahutuseks ja loovuse arendamiseks.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Käivitades 3D Creationist äpi, juhendatakse teid, kuidas põhifunktsioonid läbi teha (liigutamine, kujundi mõõtude muutmine jne). „Meile pakutakse põhikujundeid, mille suurusi saame muuta. Üleval servas jooksevad mõõdud, mida saab vajadusel endale pidepunktideks võtta,“ - Jürgo Nooni, Koolielu tööõpetuse ja tehnoloogiaõpetuse ainemoderaator.

Õppurite kogemused

Tõeliselt lihtne programm. Meie õpetasime oma Nutitsirkuse tegevuse juures sellega ise õpetajaid. Õpetajatel oli natuke pusimist, sest nad ei olnud tahvelarvuti kasutamisega veel väga oskuslikud.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.