TinyTap

Loodud: 12.09.2016 Uuendatud: 05.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

TinyTap on lihtsate õpimängude loomiseks mõeldud äpp. Äpis saab mänge luua ainult nutiseadmega, veebipõhises versioonis saab mänge vaadata või kasutada. Samuti saab jälgida erinevaid kasutajaid, kes on mänge loonud. Mängu küsimusi saab lindistada (heli), kuid ei saa kirjutada. See võib osutuda plussiks, tuleb vähem kirjavigu sisse (kui õpilased mänge loovad). Sobib hästi klassi või kooliprojektiks, kus kõik loovad asju ja samal ajal neid jagavad ning kasutavad. Luua saab mänge, puzzlesid, küsimusi, e-raamatuid, galeriisid ning esitlusi muuta interaktivseks.

Õpetajate kogemused

Loovuse arendamiseks. Tore võimalus, et laps saab teksti kirjutamise asemel kasutada oma häält, see on neile nii uudne. Olen proovinud ka ise mänge luua ja nooremad õpilased mängivad neid heameelega, kui kuulevad tuttavat häält. Väiksemate õpilastega saab mänge mängida, suurematega juba aga ise luua.

Õppurite kogemused

Mulle meeldib, et saan oma tahvelarvutiga ise mänge luua. Saan kasutada oma häält ja valida ilusaid pilte.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.