Meet Edison

Loodud: 12.09.2016 Uuendatud: 19.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

MeetEdison robot on leiutatud Austraalia ettevõtte poolt. Eesmärgiks on luua roboteid, mida saab hakata kohe programmeerima. Algajatele pakutakse erinevaid tegevusi: heli peale roboti liikuma hakkamine, takistuste vältimine jne. LEGO lisakomplektidega koos aga saab läbida kõiki muid põnevaid seiklusi nii juhendi abil kui ise välja mõeldes.

Lõbusaid fakte: fännileht https://www.facebook.com/meetedison/

Õpetajate kogemused

Tõesti põnev seade, eriti vahva, kui neid on koolis rohkem kui üks, siis saab neid panna sünkroonselt tegutsema. Vajab toimimiseks patareisid. Aga tegemist on odava robotiga, kui keerata rattaid käega tagurpidi, siis võib terve seadme ära lõhkuda.

Õppurite kogemused

Mulle meeldib kõige enam see, et roboteid saab juhtida TV-puldiga. Aga ka paberile joonistatud või prinditud joontega või arvutiga – palju on võimalusi ja astmeid, mida saad selle robotiga teha.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.