Vyond

Loodud: 12.09.2016 Uuendatud: 19.03.2019

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Animeerimise ja veebipõhiste videote loomise tarkvara, milles ei ole vaja joonistada ega koodi kirjutada. Veebilehele on üles laetud tuhandeid eel-animeeritud mooduleid, mida saab kokku liita ja kasutada (pildid, videod, heli). Saab kasutada ka teksti kirjutamist, mida süsteem ette loeb. Loodud animeerimise võimalusi saab kasutada näiteks Youtube'i või WeVideo sees. Platvormi kasutavad nii ettevõtted kui koolid.

Õpetajate kogemused

Vyond (endine GoAnimate) oli üks esimesi lihtsa animeerimise võimalusi. Programmi saab kasutada 14 päeva tasuta. See tähendab, et ülesande lahendamiseks peab planeerima kaks ainetundi või luuakse lahendus kodutööna. Kuna programmil on piiratud võimalused, siis algajatele sobib. Kui oled aga oskajam, siis pigem leiad internetist muud võimalused.

Õppurite kogemused

Vahel kasutame seda tunnis. Õpetaja ütles, et me võime kasutada kas seda või ToonDoo veebilehte. Mulle tundub, et selles teises programmis on rohkem võimalusi.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.