Vyond

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Animeerimise ja veebipõhiste videote loomise tarkvara, milles ei ole vaja joonistada ega koodi kirjutada. Veebilehele on üles laetud tuhandeid eel-animeeritud mooduleid, mida saab kokku liita ja kasutada (pildid, videod, heli). Saab kasutada ka teksti kirjutamist, mida süsteem ette loeb. Loodud animeerimise võimalusi saab kasutada näiteks Youtube'i või WeVideo sees. Platvormi kasutavad nii ettevõtted kui koolid.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Vyond (endine GoAnimate) oli üks esimesi lihtsa animeerimise võimalusi. Programmi saab kasutada 14 päeva tasuta. See tähendab, et ülesande lahendamiseks peab planeerima kaks ainetundi või luuakse lahendus kodutööna. Kuna programmil on piiratud võimalused, siis algajatele sobib. Kui oled aga oskajam, siis pigem leiad internetist muud võimalused.

Õppurite kogemused

Vahel kasutame seda tunnis. Õpetaja ütles, et me võime kasutada kas seda või ToonDoo veebilehte. Mulle tundub, et selles teises programmis on rohkem võimalusi.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.