Pixlr Express

Loodud: 12.09.2016 Uuendatud: 17.03.2017

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Rahvakeeli on Pixlr veebipõhine PhotoShop. Pilvepõhine programm laseb pilte töödelda ja jagada, teha saab ekraanitõmmiseid. Programm töötab ka nutiseadmel äpina. 2013. aastal valis ajakiri Time programmi juhtiva 50 mõjukama hulka. Eestis kasutavad programmi paljud kunstiõpetajad, kes peavad seda võimekamaks kui senised vabavaralised lahendused.

Õpetajate kogemused

Mulle meeldib see programm väga. Esiteks on ta veebipõhine ning ma ei sõltu oma töös sellest, kas kooli või õpilase arvutis on vastav programm olemas. Teiseks meenutab ta PhotoShop-i, millega olen tuttav juba ülikooli ajast. Programm on üsna võimas ja teeb ära enamiku asju, mida algaja arvutigraafik soovida oskab.

Õppurite kogemused

Võimas! Sain selles programmis teha päris palju kunsti ja pilditöötlust. Programmil on head õpetusvideod.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.