LearningApps

Loodud: 14.09.2016 Uuendatud: 19.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

LearningApps on veebipõhine tarkvara, mis laseb kasutajal luua interaktiivseid e-testi mooduleid. Teste saab kasutada arvutis ja nutiseadmes, seadmes peab olema internet. Nutiseadmega mugavaks testi avamiseks luuakse iga testi juurde QR-kood. Testiks saab luua valikküsimused, sorteerimise, järjestamise, testi kirjutamise, mitmikmängijaga mängu jm. Palju leiab kasutamiseks eesti- ja venekeelseid nii õpetajate kui õpilaste poolt loodud valmismooduleid.

Õpetajate kogemused

Mulle meeldib see lihtne testide tegemise võimalus seepärast, et seal on eesti keeles juba palju asju valmis. Samuti on vene, inglise ja saksa keeles. Võimalus teha väga erinevaid teste. Vanemate klassidega oleme teinud nii, et alguses nad uurivad teste ja siis loovad need ka ise. Laste tehtud asju saan kasutada nooremates klassides, aga ka sama klassiga. Näiteks on palju sobilikum luua e-test kontrolltöö asemel. Kuna Koolielus on nii palju õpetusi olemas, siis saame teste luua nooremate klassidega. Samas õpilased katsetavad ja tihti ei vaata juhendi poolegi enne, kui häda käes on.

Õppurite kogemused

Oleme kasutanud seda veebilehte erinevate testide tegemisel. Õpetaja annab meile QR-koodid ja siis ise avame ja toimetame. Ühe tunni ajal saab teha ära 20 erinevat testi.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.