Tähelepanu: see vahendi kirjeldus on mustand, mis avaldatakse tulevikus!

Robootika kodulabor

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Robootika Kodulabor on AVR mikrokontrolleril põhinev omavahel seotud moodulite komplekt, mis on mugav tõsisemal huvilisel kasutusele võtta. Eesmärgiks on toetada koolides kui ka huviringides kasutuselevõttu läbi mehhatroonika ja robootika eksperimentide. Abiveebist leiate nii juhendid, harjutusülesanded, metoodilised nipid ja trikid. On olemas baaskomplekt ja lisakomplekt, mis sisaldab erinevaid andureid, mootoreid jne.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Edasijõudnutele on see komplekt väga vajalik. Enam ei piirdu asi klotside sobitamisega, tuleb ka tegelikult mõista, mis ja kuidas kokku käib, vajadusel haarata isegi jootekolb. Asja on edasi arendatud nii, et erinevaid roboteid saab juhtida üle interneti.

Õppurite kogemused

Igaüks sellega hakkama ei saa, aga kui lugeda oskad, siis on olemas juhised. Palju on vaja mõelda, pusida ja koodi kirjutada ning osata seda ka kommenteerida. Tekib tunne, et teed nagu päris asja, annab mõtteid, milline võiks tulevikus olla töötegemine ja leiutamine. Põnev!

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.