Daisy the Dino

Loodud: 16.09.2016 Uuendatud: 03.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Daisy the Dino on algajatele mõeldud programeerimise äpp, mis töötab Apple'i seadmetel. Mängu on võimalik kasutada nii võistlevalt kui ka õpetavalt (challenge, free-play). Mängu eesmärgiks on panna dinosaurus Daisy erinevaid ülesandeid sooritama. Programmi käsud sarnanevad Scratch-ile, kuid on lihtsamad.

Samadelt tegijatelt on ka Hopscotch äpp.

Õpetajate kogemused

Väga lihtne programm, sobib, kui koolis on iPad-id. Kui ei ole, siis tuleb otsida Androidile sarnaseid lahendusi. Mulle meeldib, et programm õpetab ise ja lapsed saavad ise hakkama ning õpetaja ei hakka nende loovust piirama.

Õppurite kogemused

Lihtne! Igaüks saab oma Daisyga teha, mida tahab. Palusin vanematel minu enda iPad-ile ka asja peale laadida, et ma saaks pärast kodus ja vahetunnis kasutada.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.