Solid Edge

Loodud: 16.09.2016 Uuendatud: 05.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Solid Edge on 3D CAD programm Windowsi op-süsteemile, saab teha modelleerimist ja 2D mehhaanilisi jooniseid. Tootja on uuendanud programmi juba üle 20 aasta, tegemist on võimsa programmiga, mida kasutatakse ka ülikoolides. Saab kasutada põhitoodet või lisadega toodet ja see on tasuline. Teatud tingimustel saab kool kasutada toodet ka tasuta.

Õpetajate kogemused

Tavalise kooli jaoks on seal tegemist enam kui küll, sobib kutsekooli ja ülikooli väga hästi. Samas lihtsamaid asju saab teha õpilastega ka koolis, eriti kui sul on CNC pink või 3D printer, millega tulemus ka kätte saada.

Õppurite kogemused

Kasutasime seda programmi tööõpetuse tunnis, appi tuli informaatika õpetaja. Päris võimas, aga keeruline. Peab palju tööd tegema, et saada tulemus.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.