Autodesk (AutoCad)

Loodud: 16.09.2016 Uuendatud: 03.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Tegemist on disainitarkvaraga, millega saab modelleerida esemeid kui ka ehitisi. Autodesk on emafirma mitmetele tarkvaradele nagu Autodesk Inventor, Fusion 360, Autodesk Product Design Suite, Building Information Modeling kui ka 3Des Max, Maya (3D animatsioonitarkvara). Enamasti, kui mainitakse nime Autodesk, siis mõeldakse selle all AutoCad-i. Tore uudis on see, et tasuta jagatav Autodesk Fusion 360 on pilvepõhine. Programmi on kasutatud erinevate asjade loomisel nagu New Yorgis Vabaduse torn (Freedom Tower) ja Tesla autod.

Õpetajate kogemused

Saab teha päris programmiga päris asju, kuid kindlasti ei ole sobilik igaühele. Samas olen kuulnud, et Kadrina koolis toimus isegi võistlus gümnaasiumiõpilaste ja ülikooli tudengite vahel.

Õppurite kogemused

Üsna keeruline oli, peaasi, et õpetaja pikemalt seletada jõuaks. Kindlasti on vaja juurde häid materjale, millega õppida.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.