Autodesk (AutoCad)

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Tegemist on disainitarkvaraga, millega saab modelleerida esemeid kui ka ehitisi. Autodesk on emafirma mitmetele tarkvaradele nagu Autodesk Inventor, Fusion 360, Autodesk Product Design Suite, Building Information Modeling kui ka 3Des Max, Maya (3D animatsioonitarkvara). Enamasti, kui mainitakse nime Autodesk, siis mõeldakse selle all AutoCad-i. Tore uudis on see, et tasuta jagatav Autodesk Fusion 360 on pilvepõhine. Programmi on kasutatud erinevate asjade loomisel nagu New Yorgis Vabaduse torn (Freedom Tower) ja Tesla autod.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Saab teha päris programmiga päris asju, kuid kindlasti ei ole sobilik igaühele. Samas olen kuulnud, et Kadrina koolis toimus isegi võistlus gümnaasiumiõpilaste ja ülikooli tudengite vahel.

Õppurite kogemused

Üsna keeruline oli, peaasi, et õpetaja pikemalt seletada jõuaks. Kindlasti on vaja juurde häid materjale, millega õppida.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.