Arduino

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Arduino on üheaegselt nii riistvara, tarkvara kui vaba tehnoloogia kasutust toetav kogukond. Tegemist on poolfabrikaadi ehk KIT-iga, mida võib igaüks kasutada enda projektide realiseerimiseks; miniarvutiga, mida on võimalik kasutajal programmeerida. Eestis võite leida mitmeid põnevaid koolitusi ja robootikakomplekte, kus Arduinot kasutatakse.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Minu esmakogemus Arduino kasutamisel oli ProgeTiigri suvekoolis Haapsalus, kus tegime Robi nimelise tegelase. Kui mina algklassiõpetaja saan sellise asjaga hakkama ja tegelane siiamaani töötab, kui teistele demoda, siis saab sellega hakkama ka iga teine inimene. Tore, et tehnika on tehtud tavakasutajale kättesaadavaks ja mõistetavaks. Kindlasti on sellega võimalik teha keerulisemaid asju - kelles on leiutajahinge, neile pakub Arduino enamat.

Õppurite kogemused

Õppisin roboti ehitamisel kasutama erinevaid vahendeid ja tööriistu, milleks muidu ei ole võimalust olnud. Vaja on inglise keele oskust ja aega videoid vaadata, et ise edasi õppida.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.