SketchUP

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Programm võimaldab 3D-disainida tooteid, maju, teha korteridisaini või miks mitte ka maastikuarhitektuuri. See üsna lihtne programm on Eesti koolides laialdaselt kasutusel. Loodud mudeleid saab ka 3D printeriga välja printida.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Sketchup on programm, mis sobib algajatest professionaalideni. Programmi võib õppida tundma väga lihtsalt (testides, mida mingi nupp teeb) kui ka väga keeruliselt (alustades millimeetritest ja funktsioonidest). Näiteks õpilased Aafrikas on loonud programmiga mitmeid lahendusi, mida on kasutatud reaalsete tehniliste ja insenerilahenduse realiseerimisel nende kogukonnas (veepuhastusjaama lihtlahendus). Minumeelest väga tore!

Õppurite kogemused

Fantastiliselt lihtne programm, mis tegi kohe tuju heaks. Joonistad aluse ja hakkad erinevaid külgi õhku vedama. Saab valida erinevaid värve, luua aknaid, sisustada korterit ja aeda. Põnev oli uurida, kuidas teised on mudeleid loonud. Selle programmiga võib palju tunde veeta. Ootan huviga, kui saan oma esimese 3D mudeli välja printida - oma nimega mobiilikatte.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.