Bare Conductive elektrit juhtiv värv

Loodud: 16.01.2019 Uuendatud: 02.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Bare Conductive elektrit juhtiva värvi komplektid sisaldavad elektrit juhtivat värvi ning kontrollerit. Olemas on kaks erinevat komplekti: "Electric Paint Lamp Kit" ja "Touch Board Starter Kit". Esimese komplektiga saab teha lihtsamaid projekte, näiteks muuta kontrollerplaadil olevate valgusdioodide heledust ja harjutada värviga töötamist. Teine komplekt võimaldab luua juba keerulisemaid projekte, näiteks esitada erinevaid helisid ning muuta õppeprojekt interaktiivseks. Võimalik on soetada ka erinevaid lisasid.

Elektrit juhtiv värv on vahend, mis muudab õppimise huvitavaks. Tänu sellele on õpilased motiveeritud ning õpivad kiiremini. Vahendit on hea kasutada rühma-või paaristööna. Ei sobi kasutamiseks väga suures grupis, sest vajalik on õpetaja juhendamine.

Õpetajate kogemused

Tegemist on põneva vahendiga, mille abil saab üsna vähese vaevaga teha huvitavaid ning interaktiivseid projekte. Elektrit juhtiva värvi komplektide kasutamine ei ole keerukas.

Õppurite kogemused

Õpilastele meeldis selle vahendiga töötamine väga. Nad olid motiveeritud ja vaimustuses. Rühmatöös jagati edukalt tööülesandeid ning aidati üksteist. Õpilased olid oma töö tulemuse üle rõõmsad, sest kõik toimis.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.