Bare Conductive elektrit juhtiv värv

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Bare Conductive elektrit juhtiva värvi komplektid sisaldavad elektrit juhtivat värvi ning kontrollerit. Olemas on kaks erinevat komplekti: "Electric Paint Lamp Kit" ja "Touch Board Starter Kit". Esimese komplektiga saab teha lihtsamaid projekte, näiteks muuta kontrollerplaadil olevate valgusdioodide heledust ja harjutada värviga töötamist. Teine komplekt võimaldab luua juba keerulisemaid projekte, näiteks esitada erinevaid helisid ning muuta õppeprojekt interaktiivseks. Võimalik on soetada ka erinevaid lisasid.

Elektrit juhtiv värv on vahend, mis muudab õppimise huvitavaks. Tänu sellele on õpilased motiveeritud ning õpivad kiiremini. Vahendit on hea kasutada rühma-või paaristööna. Ei sobi kasutamiseks väga suures grupis, sest vajalik on õpetaja juhendamine.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Tegemist on põneva vahendiga, mille abil saab üsna vähese vaevaga teha huvitavaid ning interaktiivseid projekte. Elektrit juhtiva värvi komplektide kasutamine ei ole keerukas.

Õppurite kogemused

Õpilastele meeldis selle vahendiga töötamine väga. Nad olid motiveeritud ja vaimustuses. Rühmatöös jagati edukalt tööülesandeid ning aidati üksteist. Õpilased olid oma töö tulemuse üle rõõmsad, sest kõik toimis.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.