GoPro aktiivsuskaamera

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Veekindel seikluskaamera. Väikesemõõduline kaamera suudab filmida videot nii, et liikumine videos oleks sujuv. Lisaks videole saab kaameraga tavapäraseid fotosid teha ning kasutada seejuures ka sarivõtet. Kaamera on veekindel ja võimalik kasutada lisavarustust. GoPro ja Quik rakendused võimaldavad pilte ja videosid jagada ning töödelda otse nutiseadmes (Android/iOS). GoPro Quick on saadaval ka süle- ja lauaarvutile (Windows/Mac).

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Kui esialgu tundus, et seikluskaamerana sobib GoPro kooli kontekstis kõige paremini kehalise kasvatuse tundidesse, siis lähemal vaatlusel selgus, et kaamera sobib kasutuseks pea kõikides ainetundides. Eeliseks hea tehniline kvaliteet ja rakenduse olemasolu millega saab filmitud lõike kiiresti töödelda. Muidugi on kaamera väga hea vahend kooli sündmuste jäädvustamisel. Kaamera kasutamine on lihtne ja tunni aega kaamera kasutamisõpetusele kulub vähe. Õpilastest kasutasid kaamerat peamiselt III kooliaste ehk 9. klasside õpilased ainetundides ja koolisündmuste jäädvustamisel. Kui esialgu tundus, et seikluskaamerana sobib GoPro kooli kontekstis kõige paremini kehalise kasvatuse tundidesse, siis lähemal vaatlusel selgus, et kaamera sobib kasutuseks pea kõikides ainetundides. Eeliseks hea tehniline kvaliteet ja rakenduse olemasolu millega saab filmitud lõike kiiresti töödelda. Muidugi on kaamera väga hea vahend kooli sündmuste jäädvustamisel. Kaamera kasutamine on lihtne ja tunni aega kaamera kasutamisõpetusele kulub vähe. Õpilastest kasutasid kaamerat peamiselt III kooliaste ehk 9. klasside õpilased ainetundides ja koolisündmuste jäädvustamisel.

Õppurite kogemused

Lihtne, mugav kasutada. Tunnid olid teistsugused. Kooli suurjooksu filmimine on põnev. Lihtne, mugav kasutada. Tunnid olid teistsugused. Kooli suurjooksu filmimine on põnev.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.