LEGO Coding Express

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Koolieelikutele mõeldud Coding Express rongikomplektiga saab erinevate teemade kaudu märkamatult edasi anda programmeerimise algoskusi, näiteks käsujadade loomist, tsüklite määramist ja tingimuslauseid.

Lego Code Express komplektiga ehitamise ja programmeerimisega saavad enamasti hakkama kõik lapsed alates 3. eluaastast vanuses, sõltumata nende varasemast kokkupuutest sarnaste vahenditega.

Juhendmaterjalid, mis seadmega kaasa tulevad, on tõlgitud eesti keelde. Sisaldavad endas nii digitaalseid kui ka füüsiliselt juhitavaid tegevusi, mis on mõeldud digipädevuste, meeskonnatöö, koostöö- ja suhtlemisoskuse, probleemilahendus oskuse arendamiseks. Tegevused innustavad lapsi uurima ja avastama ning arendavad loovust ja uudishimu.

Kindlasti on oluline tahvelarvutite olemasolu. Komplekti on võimalik küll kasutada ilma rakenduseta, kuid suur osa vahendi potentsiaalist jääb sel juhul kasutamata. Programmeerimiseks mõeldud rakendus on lihtne ja töökindel ning lastele kergesti omandatav.

Eelnevalt tuleb tahvelarvutitesse alla laadida vajalik rakendus. Rongi moodul vajab töötamiseks AAA patareisid/akusid. Tõenäoliselt vajavad õpetajad eelnevalt koolitust/ haridustehnoloogi tuge, et teha esmane tutvus nii rakenduse kui vahendi funktsionaalsete osade ning erinevate võimalustega tutvumiseks.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Kindlasti tasub esmalt tutvuda õpetajamaterjalidega, mis tulevad tootega kaasa. Kasuks tuleb kindlasti ka lühike tootealane koolitus, kus selgitatakse täpsemalt erinevaid klotside funktsioone ja võimalusi, vastasel juhul kulub tutvumisele rohkem aega.

Õppurite kogemused

Lastele meeldis vahend väga, mitmed lapsed mainisid, et sooviks omale koju ka sellist komplekti, või et vahend võiks olla igapäevaselt kättesaadav mängimiseks.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.