LEGO Education SPIKE Prime

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

LEGO® Education Spike baaskomplekt on lihtne robootika ja tehnoloogiaõppe komplekt, mis on sobilik juba algklassides. Komplekt koosneb LEGO klotsidest, sensoritest, mootoritest, kontrolleritest ja Spike tarkvarast. Eesti haridusmaastikul maandub SPIKE™ Prime juba tuttava LEGO WeDo 2.0 ja keerulisema Mindstorms EV3 vahele. SPIKE™ Prime tuleb koos uudsete, värviliste LEGO Technics ehitusklotsidega, lihtsasti kasutatava riistvaraga ja uudse Scratchil baseeruva tarkvaraga. 

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Sobib nii algajate kui edasijõudnute õpetamiseks 2. kooliastmes. Saab kiiresti kasutusele võtta. Tarkvaraga on kaasas palju erinevaid projekte ja õpetusi.

Õppurite kogemused

Klotsidest ehitada on vahva ja Scrachi on lihtne programmeerida. Vahel on juppe liiga vähe, peab teistest komplektidest juurde võtma. Kommentaar: õpilased on kõik üle aasta õppinud programmeerimist Micro:biti abil.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.