code.Node

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

//code.Node on sisend-väljundseade, mis toetab kodeerimistoiminguid, et aidata õpetada, kuidas andurid töötavad ja kuidas koodi saab kasutada stiimulile (sisendile) reageerimise (väljundi) loomiseks ja juhtimiseks. //code.Node on sissejuhatav seade STEM-ile orienteeritud programmeerimistoimingute jaoks, mida tehakse PASCO tarkvararakenduste abil. Seade sisaldab viit andurit ja kahte hetkevajutusnuppu, mis toimivad nii sisenditena kui ka kolme väljundsignaalina, mis võimaldavad õpilastel programmeerida, kuidas seade andmeid kogub ja neile reageerib.

 

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Mõõtmise riistvara oli uus nii õpetajatele kui ka õpilastele. Õpetajad pidid ise õppima kasutama andureid, seadmete omadusi ja tööpõhimõtteid. On tähtis mitte karta kasutada uusi seadmeid!

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.