code.Node

Loodud: 10.02.2022 Uuendatud: 17.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

//code.Node on sisend-väljundseade, mis toetab kodeerimistoiminguid, et aidata õpetada, kuidas andurid töötavad ja kuidas koodi saab kasutada stiimulile (sisendile) reageerimise (väljundi) loomiseks ja juhtimiseks. //code.Node on sissejuhatav seade STEM-ile orienteeritud programmeerimistoimingute jaoks, mida tehakse PASCO tarkvararakenduste abil. Seade sisaldab viit andurit ja kahte hetkevajutusnuppu, mis toimivad nii sisenditena kui ka kolme väljundsignaalina, mis võimaldavad õpilastel programmeerida, kuidas seade andmeid kogub ja neile reageerib.

 

Õpetajate kogemused

Mõõtmise riistvara oli uus nii õpetajatele kui ka õpilastele. Õpetajad pidid ise õppima kasutama andureid, seadmete omadusi ja tööpõhimõtteid. On tähtis mitte karta kasutada uusi seadmeid!

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.