LEGO Education SPIKE Essential

Loodud: 10.05.2023 Uuendatud: 19.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

LEGO® Education SPIKE ™ Essential on alghariduse ainetevaheline STEAM-lahendus. SPIKE Essential kaasab õpilasi STEAMi kontseptsioonide praktilisse uurimisse, aidates samal ajal kaasa kirjaoskuse, matemaatika ja sotsiaal-emotsionaalse arengule. Standarditele vastavad õppekavad kasutavad lugude jutustamise kaudu probleemide lahendamiseks igapäevaseid teemasid, erinevate isiksustega seotud minifiguure ja tuttavaid LEGO® ehituselemente.

SPIKE Essential koosneb klassiruumi klotsikomplektist, mis sisaldab laias valikus LEGO® elemente ja intelligentset riistvara, koos intuitiivse rakendusega SPIKE ™, millega on kaasas valik ühikuplaane ning ulatuslik võrgu- ja rakendusesisene tugi.

Loe rohkem infot ning tutvu komplektiga lähemalt SIIN

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.