LittleBits

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

LittleBits on USA startup, mis pakub võimalust moodul-elektroonika vahendeid kasutades õppida prototüüpimist. Projekti eesmärgiks on muuta riistvara tootmine avatuks, et igaüks saaks ennast tunda inseneri ja leiutajana. Õppimiseks ja leiutamiseks loodud karbis on trükiplaadid koos ühendustega, mida saab kokku panna ilma jootmiseta. Kaasas on ka erinevad jupid, millel igaühel on oma funktsioon (valgus, heli, sensorid, nupud).

Lõbusaid fakte: Space Kit pakett on loodud koos NASA astronautide ja teadlastega.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

1. Kui me HITSA Nutiklassis seda õppisime, siis tundus, et tegemist on keerulise asjaga. Lisaks seadme juppide kokkupanemisele valmistasime ka paberist lisaseadmed, millega seade tööle hakkas. Sobib kenasti tööõpetuse tundi, informaatikasse, füüsikasse ja muusikasse, oleneb, mis komplekt koolile muretsetud on.

2. LittleBits seadmete kasutamine on olnud õpilaste jaoks teistsugune ja omapärane lahendus loomingulise töö tegemiseks kunstitundides, kus on võimalik omavahel lõimida erinevaid valdkondi ja töövõtteid. Komplektide kasutamine on lihtne ja huvipakkuv erinevatele vanuserühmadele. Õpilased on väga leidlikud ning innustunud tunnitööst. Tagasiside on olnud positiivne.

Õppurite kogemused

LittleBitts on huvitav, sellega saab palju asju teha. Samas ei ole ta igaühele kohe arusaadav, tuleb enne lugeda (inglise keeles) ja nuputada.

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.