ProgeTiigri tulevikutegijad 2020

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Alates 21. septembrist saavad õpilased end proovile panna lahendades programmerimise, robootika, digikunsti ja -ohutuse ülesandeid. Ülesandeid saab lahendada õppetöö ajal, huviringis, sõpradega oma klassist-rühmast või kaaslastega teistest lasteaedadest-koolidest.

Ülesanded on jõukohased igaühele ja jaotatud vastavalt vanuseastmetele: lasteaed; I kooliaste; II kooliaste; III kooliaste; gümnaasium. Oktoobris-novembris toimuvad piirkondlikud üritused, kus saab koos oma kandi lastega tegutseda ja võistelda. Lisainfo piirkondlike ürituste kohta täieneb jooksvalt ning seda saab uurida ka oma piirkondlikult ProgeTiigri nõustajalt.

Igas vanuseastmes loosime kõigi osalejate vahel välja ka auhinnad!

Kõik, kes soovivad osaleda auhinna loosis, peavad oma õpitoad kandma Code Week kaardile.
NB! Oluline on, et märgite Code Week kaardile asutuse nime, juhendaja, lühikirjelduse üritusest ja selle alla osalejate arvu ning osalejate vanused. Lisaks oleks tore, kui näitaksite ka teistele läbi Facebooki postituse oma tegemisi pannes "ProgeTiigri tulevikutegijad" Facebooki lehele mõne pildi ja tutvustuse. Seejuures ei tohiks õpilased olla äratuntavad või peab postituse jaoks olema lastevanemate nõusolek nende avaldamiseks. 

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.