ProgeTiigri tulevikutegijad 2023

Loodud: 21.09.2019 Uuendatud: 10.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

 Õpilasüritus “ProgeTiigri Tulevikutegija 2023” leidis aset 02.10-12.11. 

2023. aasta on kuulutatud liikumisaastaks, mistõttu oleme sel aastal võtnud ka õpilasürituse raames fookusesse liikumise. Olgugi, et ProgeTiigri programmi eesmärk on õppijate digipädevuse ja tehnoloogilise kirjaoskuse arendamine, ei tähenda see alati vaid arvuti taga istumist ja tundide viisi programmeerimist. Ka tehnoloogia võib toetada liikumist! Koostöös Liikuma Kutsuva Kooliga kutsume lasteaedu, koole ja huvikoole sel aastal üles õpilasürituse raames läbi viima õppetöö ajal või huviringis programmeerimise, robootika, digikunsti ja –ohutuse teemal tegevusi, kus lisaks tehnoloogiale on fookuses ka liikumine. 

Kasutada võib etteantud ülesandeid, mänge ja töölehti (erinevale vanuse- ja raskusastmetele), mis on spetsiaalselt liikumisaasta jaoks loodud. Samuti võib välja mõelda päris oma tegevusi. Nagu eelneval viiel aastal, on õpilasürituse eesmärk ka sel aastal jagada häid kogemusi, teha koostööd ja inspireerida üksteist nii õpime kõik ja lastel on paremad võimalused saada hea ettevalmistus tulevikuks. 

Loosime kõikide osalevate lasteaedade, koolide ja huvikoolide vahel põnevaid auhindu! 

Kõik, kes soovivad osaleda meie ürituse auhinna loosis, peavad:

  1. Jagama teistega oma tegevust Facebooki grupis “ProgeTiigri tulevikutegijad” 
  2. Kandma oma õpilasürituse Code Week kaardile

NB! Oluline on, et märgite FB postituses ära asutuse nime, juhendaja, lühikirjelduse, mida põnevat ja kuidas tehti, et ka teised saaksid soovi korral midagi sarnast oma asutuses korraldada ja lisate kindlasti osalejate arvu ning vanused. Lisada võiks ka toreda pildi või meeleoluka video toimunust. Jälgi salvestust tehes, et õpilased poleks pildil-videol kaadris äratuntavad. 

Lisaks toimus õpilasürituse raames konkurss “Programmeerides liikuma”, kuhu olid oodatud osalema kõik õpilased – individuaalselt, grupiga või kogu klassiga (rühmaga)

Õpilasüritust rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetme "Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt" (2014-2020.1.03.15-0001) raames.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.