Navicup kaardirakendus

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

Navicup on mobiili- ja veebirakendus, millega saab luua multifunktsionaalseid eriteemalisi kaarte. Rakendusega saab ette valmistada matku, märkides kaardile peatuskohti või joonistada täpset matkateekonda. Saab lisada täiendavat infot teekonnal olevate objektide kohta - lisada pilte, teksti, audiot või muuta kogu teekond audiogiidiks. Kaarti on võimalik muuta ka registreeritud kasutajatega võistluseks või mänguks, mida saab kasutada looduses asuvate objektide kohta teadmiste või tähelepanu kontrolliks või luua virtuaalpunte erinevate teemade teadmiste kontrolliks. On võimalik sisse lülitada grupi liikmete asukoha näitamine reaalajas, mis annab grupi juhile hea ülevaate õpilaste liikumistest.

Tehnilised tingimused.
Mobiilirakendus töötab õpilaste enda mobiiliseadmetes ja ei vaja seetõttu eraldi seadmete soetamist, vaid ainult rakenduse alla laadimist. Rakendus töötab enamustel Androidi ja iOS nutiseadmetel.

Kaardi ettevalmistus.
Kaardil olevaid objekte ja teekonda saab salvesta otse objekti asukohas neid äpi kaardile märkides ning enda läbitud teekonda salvestades. Kaarti saab luua ka töökohalt lahkumata veebipõhises administreerimiskeskkonnas, märkides objekte ja teekondi Google või Maa-ameti kaartidel. Kogu äpi kaudu sisestatud infot saab hallata ka veebi administreerimiskeskkonnas.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.